Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
adam napisał:
i co z tego, to byli idioci, może ty chciałbyś się z nimi zderzyć, albo ktoś z twojej rodziny
WIECIE CO NAJLEPIEJ TO Z DOMU NIE WYCHODZIĆ BO MOŻE MOŻE BĘDZIE JECHAŁO BMW.CZEMU ODRAZU BMW TO MUSZĄ MIEĆ OSOBY ZE WSI JA Z TOMASZOWA ZNAM DUŻO CHŁOPAKÓW CO MAJĄ BMW TO TEŻ WIEŚNIAKI?I JESZCZE JEDNO SKĄD WIECIE ŻE JECHALI 150KM CZY KTOŚ Z WAS SIEDZIAŁ Z TYŁU WIĘC PROSZĘ NIE PIEPRZYĆ TAKICH DURNOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b-k napisał:
Każdy kto jeździ BMW to wie że tym samochodem wolno się jeździć nie da. Nie da sie bo ono musi mieć obroty inaczej woda sie gotuje a sinik sie przegrzewa. Wiem co mówię bo jeżdżę 325 benzyna. To najwspanialsze auto świata. Jak się siądzie w takim skórzanym fotelu człowiek jest zagłębiony i tak spasowany z tym autem że w innym to niepodobna. Prętkości 100km to wogóle sie nie czuje, te wasze renówki,polówki i fiaciny to przy takiej prętkości są jak grzechotka mało sie nie rozlecą. A tu leciutko bez żadnego wysiłku cichutko i już patrze i 120 na czwartym biegu to robi. Tym sie nie da jeździć wolno. Wiem co mówię. Trzeba mieć głowe do takiego auta kto słaby jest to tak kończy jak ten. Trza się spasować bo to jest auto predkościowe. Nieraz trza sfolgować pewnie ale generalnie mówiąc jeżdzi się tym bardzo szybko. Wszystko co jest na czterech kółkach to są samochody,BMW to jest nadsamochód i trza mieć łeb by coś tak piekielnie mocnego poprowadzić. To nie jest wóz dla szczawików.
Po pierwsze naucz się pisać po polsku, bo z tego co widać piszesz jakbyś skończył gimnazjum albo jesteś skończony wieśniak bez oleju w głowie tak więc to jest po pierwsze a po drugie skoro uważasz, że w BMW nie da się wolno jeździć to jesteś w dużym błędzie chyba, że przerobiłeś go w taki sposób, że na przeglądzie od razu Ci zabiorą dowód rej. tak więc stwarzasz duże NIEBEZPIECZEŃSTWO w ruchu drogowym i skończysz jak ten kierowca jak to się mówi Będziesz Miał Wypadek a po trzecie skoro lubisz popisywać się to zobaczymy jak będziesz ranny i dojdziesz do rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Nie wiesz o czym piszesz BONAPARTE. Ten zakręt jest strasznie zdradliwy. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Fakt jest, że kierowca pędził ale wystarczy tam jechać 70km/h żeby wyrzuciło.
Jedziesz o 20km/h za dużo i chcesz skończyć jak ten kierowca BMW, pomyśl trochę czy warto żyć poza tym skoro Ci wyrzuca zmień opony może masz łyse albo stan techniczny samochodu nie pozwala na jazdę i pamiętaj mając w gorszym stanie zabijasz SIEBIE i innych na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczył się jeździć i zatankował do pełna !! same plusy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem ofiary...znam tą drogę...jeżdze bmw... po pierwsze zgineli LUDZIE!!! a nie jak piszecie "idioci" !!!! szacunek należy sie każdemu człowiekowi! i nie gdybajcie co by było gdybyście to Wy jechali zamiast tej ciężarówki,bo ciągle żyjecie i jeszcze wszystko może Was spotkac! i sami możecie byc sprawcami podobnego wypadku! a życie pokazuje że nie ma sie co zapierac... Po drugie czemu obrażacie wszystkich kierowców BMW??? jakies kompleksy???!!!! chyba tak! to nie BMW ich zabiło! Czytajac Wasze "komentarze" mam taką refleksje...jak to fajnie siedziec przed komputerem i komentowac..oceniac..jak to nagle wszyscy sie znają na drogach..autach i jaki to każdy dobry kierowca!!! BEZNADZIEJA!!!! nie znam osoby która nie przekroczyła dozwolonej prędkosci!!! Zostawcie dusze Tych ludzi w spokoju! niech osądzą ten wypadek fachowcy! A my wyciągnijmy z rego wnioski! Lekcje zycia... PS. Kasiu,Wojtku wyrazy głebokiego żalu po stracie brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
znałem ofiary...znam tą drogę...jeżdze bmw... po pierwsze zgineli LUDZIE!!! a nie jak piszecie "idioci" !!!! [/quote] A jednak - trzeba doprawdy być idiotą, żeby w terenie zabudowanym jechać z taką prędkością.
Piotr napisał:
szacunek należy sie każdemu człowiekowi! [/quote] Szacunek należy się ludziom na niego zasługującym - a nie kretynom, którzy pewnie po gorzale i prochach (jak to napisali ich koledzy) rozbijają się po mieście z oczywistym zamiarem pozbawienia kogoś życia. [quote name='Piotr' timestamp='1334355315' post='621020'] i nie gdybajcie co by było gdybyście to Wy jechali zamiast tej ciężarówki,bo ciągle żyjecie i jeszcze wszystko może Was spotkac! i sami możecie byc sprawcami podobnego wypadku! a życie pokazuje że nie ma sie co zapierac...
No - tu masz rację; ciągle jeszcze żyjemy - łaskawe paniska: mogły kogoś zabić, a nie zabiły!! Zaś co do sprawstwa wypadku: nie bardzo możemy być sprawcami takiego wypadku, bo po prostu nie jesteśmy idiotami... [quote name='Piotr' timestamp='1334355315' post='621020'] BEZNADZIEJA!!!! nie znam osoby która nie przekroczyła dozwolonej prędkosci!!!
No to albo znasz bardzo mało osób albo masz znajomych kierowców samych przygłupów; ja znam wielu kierowców nie przekraczających dozwolonej prędkości - ale to są ludzie bez kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
znałem ofiary...znam tą drogę...jeżdze bmw... po pierwsze zgineli LUDZIE!!! a nie jak piszecie "idioci" !!!! szacunek należy sie każdemu człowiekowi! i nie gdybajcie co by było gdybyście to Wy jechali zamiast tej ciężarówki,bo ciągle żyjecie i jeszcze wszystko może Was spotkac! i sami możecie byc sprawcami podobnego wypadku! a życie pokazuje że nie ma sie co zapierac... Po drugie czemu obrażacie wszystkich kierowców BMW??? jakies kompleksy???!!!! chyba tak! to nie BMW ich zabiło! Czytajac Wasze "komentarze" mam taką refleksje...jak to fajnie siedziec przed komputerem i komentowac..oceniac..jak to nagle wszyscy sie znają na drogach..autach i jaki to każdy dobry kierowca!!! BEZNADZIEJA!!!! nie znam osoby która nie przekroczyła dozwolonej prędkosci!!! Zostawcie dusze Tych ludzi w spokoju! niech osądzą ten wypadek fachowcy! A my wyciągnijmy z rego wnioski! Lekcje zycia... PS. Kasiu,Wojtku wyrazy głebokiego żalu po stracie brata.
POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b-k napisał:
Każdy kto jeździ BMW to wie że tym samochodem wolno się jeździć nie da. Nie da sie bo ono musi mieć obroty inaczej woda sie gotuje a sinik sie przegrzewa. Wiem co mówię bo jeżdżę 325 benzyna. To najwspanialsze auto świata. Jak się siądzie w takim skórzanym fotelu człowiek jest zagłębiony i tak spasowany z tym autem że w innym to niepodobna. Prętkości 100km to wogóle sie nie czuje, te wasze renówki,polówki i fiaciny to przy takiej prętkości są jak grzechotka mało sie nie rozlecą. A tu leciutko bez żadnego wysiłku cichutko i już patrze i 120 na czwartym biegu to robi. Tym sie nie da jeździć wolno. Wiem co mówię. Trzeba mieć głowe do takiego auta kto słaby jest to tak kończy jak ten. Trza się spasować bo to jest auto predkościowe. Nieraz trza sfolgować pewnie ale generalnie mówiąc jeżdzi się tym bardzo szybko. Wszystko co jest na czterech kółkach to są samochody,BMW to jest nadsamochód i trza mieć łeb by coś tak piekielnie mocnego poprowadzić. To nie jest wóz dla szczawików.
"Trza się spasować" czy miałeś na myśli spra sować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna zrobić coś takiego....? kierowcy nie szkoda ale pasazer był niewinny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem takich ludzi jak wy ! . Zastanówcie co piszecie , albo w ogóle nie piszcie takich rzeczy zostawcie to dla siebie! . Prochy czy ! Wóda! . Ale zginęli ludzie , LUDZIE! powtarzam . Mają jakąs nauczke można tak powiedzieć! Ale ruszcie ku*** mózgami jak ich jeszcze macie!!Dajcie im spokój i niech odpoczywaja w spokoju[*]Ci ludzie mieli rodziny , którym z głębokiego serca współczuję ! A głupie komentarze zatrzymajcie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie byl winny! zawinila nieostrożność. Jak możecie oceniac ludzi w ten sposob. Wy nie popelniacie błędów?Jak juz ktos popelni to jest kryminalista najgorszym stworzeniem jakie moze być? A jak juz przyplaci życiem swój błąd to w ogóle odbieracie mu miano człowieka. Banda hipokrytów! Oby wam sie nigdy nóżka nie podwinęła. Wszyscy popełniamy błędy! Wy zawsze jeżdzicie zgodnie z przepisami? A co jeśli Wam w niespodziewanym momencie wyskoczy przechodzeń i zabijecie go nieumyślnie?Co bedzie? Bedzie i tak wasza wina bo wasza matka urodziła morderce bez skrupułów! Jak można pisać że ktos zasłużył na śmierć albo, nie szkoda go bo to on prowadził. Zawsze szkoda jest zmarnowanego życia! Niestet jesteśmy niedoskonali ale większym idiota jest ten kto w ciemno oczernia i krytykuje nie dostrzegając w sobie tych samych słabości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czikita napisał:
jak mozna zrobić coś takiego....? kierowcy nie szkoda ale pasazer był niewinny...
Kierowcy nie szkoda a kim on był mordercą? dzikim zwierzęciem? a może szmatą? że ci nie szkoda? Człowiek jest człowiekiem i życia jest zawsze szkoda idiotko. Wartościowy był do momentu aż nie popełnił błędu, powiadasz? Ja w tobie żadnej wartości nie widzę. Jesteś łozyskiem kłamliwego tłumu który ryczy jednoglośnie w strachu przed linczem ogółu. Zal mi Cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak wszyscy wyzywają od bezmozgow Jeśli ktoś nie wie jak bylo to niech nie pisze takich bzdur. Rodzina jest w rozpaczy a wy takie rzeczy piszecie!!!! Wiem zgineło dwoje ludzi w wieku 29 i 43!! Ale oni nie żyją więc jak możecie na nich tak pisać. NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was ludziska, szkoda ze mamy taki popieprzony naród, szkoda chłopaków, mieszkam niedaleko miejsca wypadku i szczescie ze to wszystko nie dupło, dopiero bybyło, rodzicom szczere wyrazy współczucia, a wy ludzie, wstydzcie sie za takie słowa które obrażają tych chłopaków, i chodz mam dopiero 17 lat, to nigdy bym nie obrzucił tak błotem, jak niektórzy tu to zrobili, nikogo, a szczególnie ludzi którzy nie rzyją, co kolwiek by nie zrobili, i czyjakolwiek była by to wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was ludziska, szkoda ze mamy taki popieprzony naród, szkoda chłopaków, mieszkam niedaleko miejsca wypadku i szczescie ze to wszystko nie dupło, dopiero bybyło, rodzicom szczere wyrazy współczucia, a wy ludzie, wstydzcie sie za takie słowa które obrażają tych chłopaków, i chodz mam dopiero 17 lat, to nigdy bym nie obrzucił tak błotem, jak niektórzy tu to zrobili, nikogo, a szczególnie ludzi którzy nie rzyją, co kolwiek by nie zrobili, i czyjakolwiek była by to wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle wszyscy zaczeli wypatrywać błedów może jedzcie do smoleńska tam cos się może dopatrzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludwik napisał:
z jakiej miejscowosci były ofiary?
Z Żernik byli. Znam ich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfdgfdg napisał:
Nikt nie byl winny! zawinila nieostrożność.
Nieostrożność?! Przez nieostrożność to można zarysować samochód na parkingu, a nie pędzić 150 km/h przez miasto! To była głupota - inaczej nie da się tego nazwać. Jeśli myślisz inaczej to wyobraź sobie, że ty znajdujesz się na miejscu ciężarówki swoim autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje Kondolencje napisał:
żal mi was ludziska, szkoda ze mamy taki popieprzony naród, szkoda chłopaków, mieszkam niedaleko miejsca wypadku i szczescie ze to wszystko nie dupło, dopiero bybyło, rodzicom szczere wyrazy współczucia, a wy ludzie, wstydzcie sie za takie słowa które obrażają tych chłopaków, i chodz mam dopiero 17 lat, to nigdy bym nie obrzucił tak błotem, jak niektórzy tu to zrobili, nikogo, a szczególnie ludzi którzy nie rzyją, co kolwiek by nie zrobili, i czyjakolwiek była by to wina.
A mi doslownie zal ludzi takich jak ty.Masz pretesje ze ludzie nasiadaja na tych co zgineli.Fakt jest to tragedja ale jakby kazdy jezdzil chociaz w 10% przepisowo to by nie bylo tego teraz lamentu i placzu.Predzej czy pozniej taka jazda sie konczy tragicznie a wiec lepiej sie zastanowic co sie robi za kolkiem samochodu zanim dojdzie do tragedji.Wiekszosc z nas lubi szybka jazde ale trzeba wiedziec jak i gdzie to robic oczywiscie z umiarem.Do prowadzenia pojazdow trzeba dorosnac a nie cisnac marchewe do podlogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to ładnie uderzył bo rama w cysternie wyglada jakby ja po pijanemu spawano, ale czego by sie mozna bylo spodziewac przy takich predkosciach. Cale szczescie ze kierowcy cysterny nic sie nie stalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...